Kupić deflektor ścienny DEFLEKON 1150 najtaniej w Polsce | Deflekon
Szybki kontakt
DEFLEKTOR DEFLEKON 1150

DEFLEKTOR DEFLEKON 1150

Deflektor ścienny z przezroczystego plexi. Dla najlepszego efektu należy skierować skrzydełko klimatyzatora na deflektor. Cena netto

Parametry

Wymiary:

1150х360mm

Rekomendacje:

Nadaje się do klimatyzatorów o szerokości do 1150 mm

Zestaw:

Deflektor, 2 stalowe białe wsporniki, kołki do betonu / cegły i do płyt kartonowo-gipsowych

Sposób instalacji:

Wsporniki stalowe białe 2 szt. Montaż jest możliwy za obudowę klimatyzatora bez użycia kołków.

Deflektor DEFLEKON 1150

Deflektor DEFLEKON jest to urządzenie do przekierowania przepływu zimnego powietrza z klimatyzatora, wykonane z całkowicie przeźroczystego materiału o gładkich ergonomicznych kształtach. Deflektor wygląda stylowo i schludnie.

Wykonany z wytrzymałego przezroczystego tworzywa sztucznego deflektor jest montowany bezpośrednio pod jednostką wewnętrzną klimatyzatora w zalecanej w instrukcji odległości.

Deflektor jest potrzebny przede wszystkim dla pracowników biurowych. Któż z nas nie spotkał się z sytuacją, w której pracownik przy klimatyzatorze zamarza, a osoba po przeciwnej stronie pomieszczenia narzeka na upał? Z ekranem klimatyzatora walka o pilota klimatyzatora dobiegnie końca.

Instalacja nie zajmuje dużo czasu i nie wymaga specjalnych umiejętności. Po zamontowaniu deflektor Deflekon przekieruje schłodzone strumienie powietrza w trzech różnych kierunkach równoległych do sufitu, dzięki czemu są one bardziej równomiernie rozłożone w całym pomieszczeniu.